KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8917009
nr 891 7009
Evert Lundquist
(1904-1994), Sverige
Pastell, Evert Lundquist (1904-1994), monogramsignerad -53, 26x21
måndag 28 april 2014
kl 20:47:50
- Klassiska
28 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Evert Lundquist
Läs mer om Evert Lundquist